مشاوره : 7085 139 -0917
خرید عسل وحشی


: 4482

ایرانیان بسیاری در جستجوی خرید عسل وحشی هستند، اما چگونه مطمئن شوند از اصالت عسل وحشی

خرید عسل وحشی

عسل وحشی جنوب استان فارس ، بهترین عسل وحشی موجود در ایران است که متاسفانه سالیانه مقدار بسیاری از عسل وحشی جنوب به کشورهای عربی ارسال میشود. ایرانیان بسیاری در پی خرید عسل وحشی هستند امابدلیل تقلبات زیاد در تولید عسل اعتمادی به خرید و مصرف این ماده ارزشمند شفابخش ندارند .
یعنی باوجود اینکه تیم برداشت عسل وحشی ما، مستندات بسیار کامل و شفافی از برداشت عسل وحشی در کوهستان ارائه میدهند ، باز هم عده ای که قبلا فریب سودجویان را خورده اند دیگر میترسند همان ضرب المثل معروف که میگه « مار گزیده از ریسمان سیاه و سفید میترسد » .

خرید بهترین عسل وحشی

فروش عسل وحشی

جستجو برای برداشت عسل وحشی جنوب هرساله از اواسط و اواخر مهرماه آغاز میشود و تا پایان آبان ماه ادامه دارد. زنبورهای عسل وحشی با زنبور عسل کندویی کاملا فرق داره ، همانند فرق آهو و گوسفند . همانجوری که گوشت آهو و گوسفند با هم متفاوتند با اینکه هر دو از یک پوشش گیاهی در کوهستان تغذیه میکنند ، عسل وحشی و پرورشی هم همینطور میباشد .

عسل وحشی فروش

قیمت عسل وحشی

عسل وحشی قیمت زیادی ندارد بنظر من ، البته با توجه به سختی های زیاد برداشت آن . ولی دقیقتر بگم قیمت عسل وحشی بستگی به تورم بازار دارد . من جستجوگر عسل وحشی ، وابسته ام به بازار و مواد اولیه زندگی من از همین کشور فراهم میشود . وقتیکه برنج و تخم مرغ و گوشت و ... چندبرابر میشود ، طبعا قیمت عسل هم بالاتر خواهد رفت اما نه همانند این مواد یکباره نجومی شود. 
جهت مطلع شدن از قیمت عسل وحشی با ما تماس بگیرید. 

عسل وحشی قیمت

آدرس ارتباطی ما

آدرس : استان فارس، شهرستان قيروکارزين، بولوار امام حسین(ع)، پلاک 17 ، پیمان معصومی 

شماره های تماس با ما : 09171397085 - 09361779690

ایمیل : info@asalkuhi.com

آدرس کانال ما در تماشا: https://tamasha.com/asalkuhi

tamasha

خواص عسل وحشی کوهی

سالهاست که عسل طبیعی به عنوان یک شفا دهنده شناخته شده است، اما شما ممکن است متعجب شوید که چگونه بسیاری از فواید سلامتی را می توانید از عسل طبیعی کوهی دریافت کنید. عسل کاملا طبیعی این مایع طلایی برای کمک به رفع بیماری‌های مختلف از سرفه‌های مزاحم تا یک زخم دردناک مفید است.

در خرید بعدی خود به دنبال عسل خام بگردید. عسل خام نسخه غیر پاستوریزه از عسل معمولی اما با پالایش اضافه است، که به طور عمده به افزایش عمر مفید کمک می‌کند. تحقیقات نشان می‌دهد که مواد مغذی گیاهی فعال در عسل و همچنین خواص ضد باکتریایی و ضد قارچی آن طیف وسیعی از خواص درمانی را دارا می‌باشد. با این حال، از آنجا که عسل می تواند موجب یک بیماری خطرناک به نام بوتولیسم در نوزادان شود، کودکان زیر چهار ماهگی نباید عسل خام یا پاستوریزه مصرف کنند.

بهترین عسل طبیعی موجود در ایران، عسل بسیار کمیاب، عسل کوهی وحشی یکی از بهترین عسل های دنیا در جنوب ایران است، که عوامل انسانی به جز استحصال این عسل هیچ نقشی در مراقبت، تغذیه ، و پرورش این نوع زنبور عسل وحشی ندارند .