مشاوره : 7085 139 -0917
خرید ژل رویال در تهران


: 5143

برای خرید ژل رویال در تهران ، ژل رویال اصل ایرانی که به آن غذای ملکه هم می گویند با ما تماس بگیرید . ژل رویال ایرانی

خرید ژل رویال در تهران

ژل رویال از محصولات بسیار مهم و پرخواص زنبور عسل است که شرایط نگهداری آن بسیار مهم است، از همین شهروندان پایتخت برای خرید ژل رویال در تهران میتوانند با خیال آسوده این ماده شگفت انگیز زنبورهای عسل را در این شهر از ما تحویل بگیرند.
متاسفانه بسیاری از فروشگاهها در شهر تهران هر زمانی که بخواهید ژل رویال دارند و معلوم نیست این ژل متعلق به ایران است یا کشورهای خارجی ؟ آیا شرایط بردشات و پس از برداشت تا رسیدن به کلان شهری همچون تهران برای فروش ژل رویال ، آیا رعایت شده است یا خیر ؟

مدیریت زنبورداری برادران معصومی قشقایی با برداشت ژل رویال اصل و تازه همراه با مستندات برداشت غذای ملکه و شرایط نگهداری آن در دل طبیعت ، بهترین ژل رویال را به شما هموطنان عزیز تقدیم میکند.

خرید ژل رویال در تهران

فروش ژل رویال در تهران

بخاطر سهولت کار و همچنین شرایط خاص و سخت ارسال بعضی محصولات همچون ژل رویال برای مشتریان عزیز و ارزشمندم ، طرح سفارش و دریافت محصولاتمان از درب منزل در خود تهران برای شما عزیزان تهرانی فراهم گردیده . بنابراین اگر در تهران هستید و قصد تهیه ژل رویال دارید کافیست با ما تماس بگیرید. 

خرید ژله رویال در تهران

 

خواص فیزیکی ژل رویال

ژل رویال ماده ای ژلاتینی سفید رنگ مایل به زرد روشن ، کلوئیدی و چسبناک است. در آب حل شده و کمی کف تولید میکند که آن دارای خاصیت اسیدی است. PH  آن 3/5 الی 4//5 و وزن مخصوص آن حدود 1/1 است.

خواص شیمیایی ژله رویال

تجزیه شیمیایی ژل رویال نشان میدهد که این ماده دارای 66 درصد آب ، 12/34 درصد پروتئین ، 5/36 درصد چربی و 12/5 درصد مواد احیا کننده ، 0/82 درصد خاکستر و 2/8 درصد مواد مشخص نشده میباشد . 
ژل رویال عصل دارای انواع ویتامین های گروه B  ، قندها ، استرول ها ، تعدادی از اسید های چرب و آنتی بیوتیک است.
از آنجاییکه شاه انگبین یک ماده غذایی است ، این منطقی به نظر میرسد که حوای مواد آنتی بیوتیک نیز باشد.

مراکز فروش ژل رویال در تهران

 

خرید ژل رویال اصل

 جهت خرید بهترین ژل رویال اصل ، و همچنین خرید ژل رویال در تهران بصورت حضوری با شماره 09171397085 تماس بگیرید.

 

آدرس ارتباطی ما

آدرس : استان فارس، شهرستان قيروکارزين، بولوار امام حسین(ع)، پلاک 17 ، پیمان معصومی 

شماره های تماس با ما : 09171397085 - 09361779690

ایمیل : info@asalkuhi.com

آدرس کانال ما در تماشا: https://tamasha.com/asalkuhi

tamasha

خواص عسل وحشی کوهی

سالهاست که عسل طبیعی به عنوان یک شفا دهنده شناخته شده است، اما شما ممکن است متعجب شوید که چگونه بسیاری از فواید سلامتی را می توانید از عسل طبیعی کوهی دریافت کنید. عسل کاملا طبیعی این مایع طلایی برای کمک به رفع بیماری‌های مختلف از سرفه‌های مزاحم تا یک زخم دردناک مفید است.

در خرید بعدی خود به دنبال عسل خام بگردید. عسل خام نسخه غیر پاستوریزه از عسل معمولی اما با پالایش اضافه است، که به طور عمده به افزایش عمر مفید کمک می‌کند. تحقیقات نشان می‌دهد که مواد مغذی گیاهی فعال در عسل و همچنین خواص ضد باکتریایی و ضد قارچی آن طیف وسیعی از خواص درمانی را دارا می‌باشد. با این حال، از آنجا که عسل می تواند موجب یک بیماری خطرناک به نام بوتولیسم در نوزادان شود، کودکان زیر چهار ماهگی نباید عسل خام یا پاستوریزه مصرف کنند.

بهترین عسل طبیعی موجود در ایران، عسل بسیار کمیاب، عسل کوهی وحشی یکی از بهترین عسل های دنیا در جنوب ایران است، که عوامل انسانی به جز استحصال این عسل هیچ نقشی در مراقبت، تغذیه ، و پرورش این نوع زنبور عسل وحشی ندارند .