مشاوره : 7085 139 -0917

مدیریت زنبورداری برادران معصومی با بیش از 23 سال سابقه ی زنبورداری، وبسایت عسل کوهی را به منظور شناخت و معرفی یکی از مرغوبترین عسل های دنیا در جنوب ایران ( عسل وحشی) و همچنین ارائه عسل های طبیعی، طبی و بیولوژیک از زنبورستان های خود ایجاد کرده است.
امید است با توکل بر خداوند و ائمه اطهار علیهم السلام، این ماده مقدس را، که در کتاب الهی و احادیث از آن نام برده شده است را همانند سالهای متمادی، با بهترین کیفیت به هموطنان عزیز ارائه دهیم.

ما همیشه بر این باوریم که فروش پایان کار نیست، بلکه آغاز یک تعهد است. لذا با توجه بر اینکه عسل را باید با اعتماد خرید نه امتحان، به شما هموطنان شریفمان تعهد اخلاقی و وجدانی می دهیم که همیشه با توکل بر خداوند، مرغوبترین عسل های طبیعی را تقدیم کنیم و اینکه در زنبورستان ما تمام فصول بر روی مردم جهت بازدید باز است.

صداقت، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است. ما در مجموعه زنبورداری معصومی و سایت عسل کوهی، این جمله را زندگی می کنیم.

در طی سالیان گذشته، عسل کوهی، رضایت حده اکثری خریدارن را نه شعار خود بلکه باور و اعتقاد قلبی خود می داند و مجددا یادآور میشویم که همیشه بر این باور بوده ایم که « فروش پایان کار نیست، بلکه آغاز یک تعهد است»

آیا تا به حال به دنبال مصرف عسل کاملا طبیعی بوده اید و به آن دست نیافته اید؟

آیا خسته شده اید از اینکه هر فروشنده ای ادعای فروش عسل طبیعی را داشته اما پس از مصرف به نتیجه ای نرسیده اید؟


آیا تا به حال محصولات ما را امتحان کرده اید؟

پس فقط یکبار ما را نیز امتحان کنید تا با مصرف محصولات ارگانیک ما مشتری همیشگی ما شوید. تمام سعی و تلاش و هدف ما ارائه محصولی با کیفیت و پاک به دست شما ایرانیان است. زیرا ما باور داریم که موفقیت تنها در سایه رضایتمندی خریداران حاصل می شود.

ما در این سایت با ارائه مطالب مفید و علمی از منابع معتبر، به شما کمک می کنیم تا از این ماده مقدس حده اکثر استفاده را ببرید.

ارائه روشهای علمی نوین در مورد عسل درمانی

ارائه روش های طب سنتی عسل درمانی


ارائه مرغوبترین عسل های طبیعی و طبی

مشاوره رایگان در مورد خرید عسل و پرورش زنبور عسل

آدرس ارتباطی ما

آدرس : استان فارس، شهرستان قيروکارزين، بولوار امام حسین(ع)، پلاک 17 ، پیمان معصومی 

شماره های تماس با ما : 09171397085 - 09361779690

ایمیل : info@asalkuhi.com

آدرس کانال ما در تماشا: https://tamasha.com/asalkuhi

tamasha

خواص عسل وحشی کوهی

سالهاست که عسل طبیعی به عنوان یک شفا دهنده شناخته شده است، اما شما ممکن است متعجب شوید که چگونه بسیاری از فواید سلامتی را می توانید از عسل طبیعی کوهی دریافت کنید. عسل کاملا طبیعی این مایع طلایی برای کمک به رفع بیماری‌های مختلف از سرفه‌های مزاحم تا یک زخم دردناک مفید است.

در خرید بعدی خود به دنبال عسل خام بگردید. عسل خام نسخه غیر پاستوریزه از عسل معمولی اما با پالایش اضافه است، که به طور عمده به افزایش عمر مفید کمک می‌کند. تحقیقات نشان می‌دهد که مواد مغذی گیاهی فعال در عسل و همچنین خواص ضد باکتریایی و ضد قارچی آن طیف وسیعی از خواص درمانی را دارا می‌باشد. با این حال، از آنجا که عسل می تواند موجب یک بیماری خطرناک به نام بوتولیسم در نوزادان شود، کودکان زیر چهار ماهگی نباید عسل خام یا پاستوریزه مصرف کنند.

بهترین عسل طبیعی موجود در ایران، عسل بسیار کمیاب، عسل کوهی وحشی یکی از بهترین عسل های دنیا در جنوب ایران است، که عوامل انسانی به جز استحصال این عسل هیچ نقشی در مراقبت، تغذیه ، و پرورش این نوع زنبور عسل وحشی ندارند .