مشاوره : 7085 139 -0917

آبلیمو خانگی ارگانیک ، یعنی آب لیمویی که لیموترش آن از درختان خانگی چیده شده باشد و برای آبگیری آن از دستگاه آبلیمو گیری استفاده نشده . آبلیموی طبیعی با دست و دستکش به صورت بهداشتی و خالص آب گیری می شود . برای خرید آبلیمو تازه طبیعی و ا اطلاع از موجود بودن آن تماس بگیرید .

آبلیمو طبیعی جهرم
در اکثر کارخانه ها آبلیمو صنعتی حتی یک عدد لیمو هم وارد نمی شود . آب لیمو صنعتی با برخی اسانس ها و جوهر نمک و آب کاه تولید می شود و دلیل ته نشین نشدن آن همینست . هر چند جدیدا سودجویان فروش آبلیمو تقلبی با استفاده از موادی آبلیمو صنعتی ته نشین شده نیز می فروشند.

خرید آبلیمو طبیعی شیراز

لیموترش قهرمان مرکبات
مصرف آب لیموترش تازه بصورت ناشتا باعث تصفیه و پاکسازی عمقی بدن شده و تمام سموم را از جریان خون و کبد دفع می کند. از خواص آبلیموی تازه تقویت کننده بدن بوده و خواص زد ویروسی دارد.

خرید آبلیمو

نکته محصولات ارگانیک همیشه موجود نیستند و ما هم همیشه نداریم . لذا برای خرید آبلیمو طبیعی با ما تماس بگیرید و در صورت موحود بودن برایتان ارسال می کنیم به سراسر ایران.

فروش آبلیمو طبیعی

برای خرید آبلیموی طبیعی شیراز جهرم قیروکارزین با شماره 09171397085 تماس بگیرید .

آدرس ارتباطی ما

آدرس : استان فارس، شهرستان قيروکارزين، بولوار امام حسین(ع)، پلاک 17 ، پیمان معصومی 

شماره های تماس با ما : 09171397085 - 09361779690

ایمیل : info@asalkuhi.com

آدرس کانال ما در تماشا: https://tamasha.com/asalkuhi

tamasha

خواص عسل وحشی کوهی

سالهاست که عسل طبیعی به عنوان یک شفا دهنده شناخته شده است، اما شما ممکن است متعجب شوید که چگونه بسیاری از فواید سلامتی را می توانید از عسل طبیعی کوهی دریافت کنید. عسل کاملا طبیعی این مایع طلایی برای کمک به رفع بیماری‌های مختلف از سرفه‌های مزاحم تا یک زخم دردناک مفید است.

در خرید بعدی خود به دنبال عسل خام بگردید. عسل خام نسخه غیر پاستوریزه از عسل معمولی اما با پالایش اضافه است، که به طور عمده به افزایش عمر مفید کمک می‌کند. تحقیقات نشان می‌دهد که مواد مغذی گیاهی فعال در عسل و همچنین خواص ضد باکتریایی و ضد قارچی آن طیف وسیعی از خواص درمانی را دارا می‌باشد. با این حال، از آنجا که عسل می تواند موجب یک بیماری خطرناک به نام بوتولیسم در نوزادان شود، کودکان زیر چهار ماهگی نباید عسل خام یا پاستوریزه مصرف کنند.

بهترین عسل طبیعی موجود در ایران، عسل بسیار کمیاب، عسل کوهی وحشی یکی از بهترین عسل های دنیا در جنوب ایران است، که عوامل انسانی به جز استحصال این عسل هیچ نقشی در مراقبت، تغذیه ، و پرورش این نوع زنبور عسل وحشی ندارند .